Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Landelijk 2018
Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5
MijnKNLTB: Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5
gemengd t/m 14 jaar 2e klasse team 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE KIKKERS 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 36 |
2 | HAZERSWOUDE 1 | 7 | 4 | 3 | 0 | 29 |
3 | DE MUNNIK 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 26 |
4 | OEGSTGEEST 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 23 |
5 | LEIDSCHENDAM 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 20 |
6 | BOSKOOP 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 17 |
7 | SASSENHEIM 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 16 |
8 | AD ASTRA 1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1 |
09:00 | AD ASTRA 1 | - | LEIDSCHENDAM 1 | 0 - 6 | Gravel | |
09:00 | DE KIKKERS 1 | - | SASSENHEIM 1 | 5 - 1 | Gravel | |
09:00 | DE MUNNIK 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 4 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | HAZERSWOUDE 1 | - | BOSKOOP 1 | 6 - 0 | | |
08:30 | OEGSTGEEST 1 | - | DE KIKKERS 1 | 1 - 5 | Gravel | |
09:00 | SASSENHEIM 1 | - | DE MUNNIK 1 | 1 - 5 | Gravel | |
09:00 | BOSKOOP 1 | - | AD ASTRA 1 | 6 - 0 | Gravel | |
09:00 | LEIDSCHENDAM 1 | - | HAZERSWOUDE 1 | 3 - 3 | Kunstgras | |
09:00 | AD ASTRA 1 | - | SASSENHEIM 1 | 0 - 6 | Gravel | |
09:00 | DE KIKKERS 1 | - | LEIDSCHENDAM 1 | 6 - 0 | Gravel | |
12:00 | DE MUNNIK 1 | - | BOSKOOP 1 | 6 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | HAZERSWOUDE 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 5 - 1 | | |
09:00 | BOSKOOP 1 | - | DE KIKKERS 1 | 1 - 5 | Gravel | |
09:00 | SASSENHEIM 1 | - | HAZERSWOUDE 1 | 2 - 4 | Gravel | |
08:30 | OEGSTGEEST 1 | - | AD ASTRA 1 | 6 - 0 | Gravel | |
09:00 | LEIDSCHENDAM 1 | - | DE MUNNIK 1 | 4 - 2 | Kunstgras | |
09:00 | SASSENHEIM 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 0 - 6 | Gravel | |
09:00 | DE KIKKERS 1 | - | DE MUNNIK 1 | 6 - 0 | Gravel | |
10:00 | BOSKOOP 1 | - | LEIDSCHENDAM 1 | 4 - 2 | Gravel | |
12:30 | HAZERSWOUDE 1 | - | AD ASTRA 1 | 5 - 1 | | |
09:00 | DE MUNNIK 1 | - | HAZERSWOUDE 1 | 3 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | AD ASTRA 1 | - | DE KIKKERS 1 | 0 - 6 | Gravel | |
09:30 | OEGSTGEEST 1 | - | BOSKOOP 1 | 4 - 2 | Gravel | |
09:00 | LEIDSCHENDAM 1 | - | SASSENHEIM 1 | 2 - 4 | Kunstgras | |
09:00 | DE MUNNIK 1 | - | AD ASTRA 1 | 6 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | BOSKOOP 1 | - | SASSENHEIM 1 | 4 - 2 | Gravel | |
09:00 | DE KIKKERS 1 | - | HAZERSWOUDE 1 | 3 - 3 | Gravel | |
09:00 | LEIDSCHENDAM 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 3 - 3 | Kunstgras | |