Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 17+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE MUNNIK 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 |
2 | ALKEMADE 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 |
3 | OEGSTGEEST 1 | 7 | 1 | 5 | 1 | 7 |
4 | VALKENBURG ZH 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 |
5 | ROOMBURG 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 |
6 | DE RIJNKANTERS 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 |
7 | VOORHOUT 1 | 7 | 0 | 4 | 3 | 4 |
8 | OOSTHOUT 1 | 7 | 0 | 4 | 3 | 4 |
09:00 | ROOMBURG 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 1 - 1 | Gravel | |
09:30 | DE RIJNKANTERS 1 | - | VOORHOUT 1 | 2 - 0 | | |
10:00 | OOSTHOUT 1 | - | ALKEMADE 1 | 0 - 2 | | |
10:00 | DE MUNNIK 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 2 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | ALKEMADE 1 | - | ROOMBURG 1 | 1 - 1 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 1 | - | OOSTHOUT 1 | 2 - 0 | Gravel | |
09:30 | VALKENBURG ZH 1 | - | DE RIJNKANTERS 1 | 2 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | VOORHOUT 1 | - | DE MUNNIK 1 | 0 - 2 | Gravel | |
09:30 | ROOMBURG 1 | - | VOORHOUT 1 | 2 - 0 | Gravel | |
09:30 | DE RIJNKANTERS 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 1 - 1 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 1 | - | ALKEMADE 1 | 2 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | OOSTHOUT 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 1 - 1 | | |
09:00 | OEGSTGEEST 1 | - | DE MUNNIK 1 | 0 - 2 | Gravel | |
09:00 | ALKEMADE 1 | - | DE RIJNKANTERS 1 | 0 - 2 | Gravel | |
09:30 | VOORHOUT 1 | - | OOSTHOUT 1 | 1 - 1 | Gravel | |
09:30 | VALKENBURG ZH 1 | - | ROOMBURG 1 | 2 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | OEGSTGEEST 1 | - | ALKEMADE 1 | 1 - 1 | Gravel | |
09:30 | VALKENBURG ZH 1 | - | VOORHOUT 1 | 1 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | ROOMBURG 1 | - | OOSTHOUT 1 | 1 - 1 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 1 | - | DE RIJNKANTERS 1 | 2 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | ALKEMADE 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 2 - 0 | Gravel | |
09:30 | DE RIJNKANTERS 1 | - | ROOMBURG 1 | 0 - 2 | Gravel | |
09:30 | VOORHOUT 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 1 - 1 | Gravel | |
10:00 | OOSTHOUT 1 | - | DE MUNNIK 1 | 0 - 2 | | |
09:00 | OEGSTGEEST 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 1 - 1 | Gravel | |
09:00 | ALKEMADE 1 | - | VOORHOUT 1 | 1 - 1 | Gravel | |
09:30 | DE RIJNKANTERS 1 | - | OOSTHOUT 1 | 1 - 1 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 1 | - | ROOMBURG 1 | 2 - 0 | Roodzand Kunstgras | |