Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 2
Dames Dubbel 1e klasse Team 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | TEAN 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 25 |
2 | MVKV 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 18 |
3 | DE BOEKHORST 2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 17 |
4 | SASSENHEIM 2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 |
5 | OEGSTGEEST 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
6 | DE MUNNIK 2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 |
7 | HILLEGOM 1 | 7 | 0 | 3 | 4 | 8 |
8 | TER AAR 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 |
09:00 | OEGSTGEEST 1 | - | DE BOEKHORST 2 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | SASSENHEIM 2 | - | HILLEGOM 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | MVKV 1 | - | TEAN 2 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 2 | - | TER AAR 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | DE BOEKHORST 2 | - | SASSENHEIM 2 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | HILLEGOM 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 1 - 3 | Gravel | |
09:30 | TEAN 2 | - | DE MUNNIK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
09:15 | TER AAR 1 | - | MVKV 1 | 1 - 3 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 1 | - | TEAN 2 | 0 - 4 | Gravel | |
09:30 | SASSENHEIM 2 | - | TER AAR 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | MVKV 1 | - | DE BOEKHORST 2 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 2 | - | HILLEGOM 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | DE BOEKHORST 2 | - | DE MUNNIK 2 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | HILLEGOM 1 | - | MVKV 1 | 0 - 4 | Gravel | |
09:30 | TEAN 2 | - | SASSENHEIM 2 | 2 - 2 | Gravel | |
09:15 | TER AAR 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 0 - 4 | Gravel | |
09:30 | TEAN 2 | - | TER AAR 1 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | SASSENHEIM 2 | - | OEGSTGEEST 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | HILLEGOM 1 | - | DE BOEKHORST 2 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | MVKV 1 | - | DE MUNNIK 2 | 3 - 1 | Gravel | |
09:00 | OEGSTGEEST 1 | - | MVKV 1 | 0 - 4 | Gravel | |
09:30 | DE BOEKHORST 2 | - | TEAN 2 | 0 - 4 | Gravel | |
09:15 | TER AAR 1 | - | HILLEGOM 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 2 | - | SASSENHEIM 2 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | DE BOEKHORST 2 | - | TER AAR 1 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | HILLEGOM 1 | - | TEAN 2 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | MVKV 1 | - | SASSENHEIM 2 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | DE MUNNIK 2 | - | OEGSTGEEST 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |