Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3
MijnKNLTB: Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3
Heren Dubbel 2e klasse Team 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | VALKENBURG ZH 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 24 |
2 | MEERBURG 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 |
3 | TEHADO 1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 18 |
4 | NOORDWIJK 2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 17 |
5 | OEGSTGEEST 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 |
6 | DE BOEKHORST 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 |
7 | RIJPWETERING 1 | 7 | 0 | 3 | 4 | 7 |
8 | ALKEMADE 2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 |
19:00 | ALKEMADE 2 | - | TEHADO 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | RIJPWETERING 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | MEERBURG 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | DE BOEKHORST 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | MEERBURG 1 | - | DE BOEKHORST 1 | 3 - 1 | Hardcourt | |
19:00 | TEHADO 1 | - | NOORDWIJK 2 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | OEGSTGEEST 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | RIJPWETERING 1 | - | ALKEMADE 2 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | TEHADO 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ALKEMADE 2 | - | MEERBURG 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE BOEKHORST 1 | - | RIJPWETERING 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | OEGSTGEEST 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | OEGSTGEEST 1 | - | ALKEMADE 2 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | MEERBURG 1 | - | NOORDWIJK 2 | 2 - 2 | Hardcourt | |
19:00 | RIJPWETERING 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | TEHADO 1 | - | DE BOEKHORST 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | TEHADO 1 | - | RIJPWETERING 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | ALKEMADE 2 | - | NOORDWIJK 2 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE BOEKHORST 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | OEGSTGEEST 1 | - | MEERBURG 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | MEERBURG 1 | - | TEHADO 1 | 2 - 2 | Hardcourt | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | DE BOEKHORST 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | ALKEMADE 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | RIJPWETERING 1 | - | OEGSTGEEST 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | ALKEMADE 2 | - | DE BOEKHORST 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | OEGSTGEEST 1 | - | TEHADO 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | NOORDWIJK 2 | - | VALKENBURG ZH 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | MEERBURG 1 | - | RIJPWETERING 1 | 4 - 0 | Hardcourt | |