Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3
Dames Dubbel 3e klasse Team 5
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE LEIDSE HOUT 2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 20 |
2 | ZEE EN DUIN 2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 19 |
3 | HOOGMADE 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 |
4 | HAZERSWOUDE 1 | 7 | 1 | 5 | 1 | 15 |
5 | ZWAANSHOEK 3 | 7 | 1 | 4 | 2 | 13 |
6 | OEGSTGEEST 5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
7 | MEERBURG 1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 |
8 | DE GEVERS 5 | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 |
09:30 | HOOGMADE 1 | - | HAZERSWOUDE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | MEERBURG 1 | - | DE LEIDSE HOUT 2 | 2 - 2 | Hardcourt | |
12:00 | ZEE EN DUIN 2 | - | OEGSTGEEST 5 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | ZWAANSHOEK 3 | - | DE GEVERS 5 | 3 - 1 | | |
11:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | HOOGMADE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
15:30 | OEGSTGEEST 5 | - | ZWAANSHOEK 3 | 2 - 2 | Gravel | |
12:00 | DE GEVERS 5 | - | ZEE EN DUIN 2 | 2 - 2 | Gravel | |
13:00 | HAZERSWOUDE 1 | - | MEERBURG 1 | 2 - 2 | | |
09:30 | HOOGMADE 1 | - | OEGSTGEEST 5 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | MEERBURG 1 | - | DE GEVERS 5 | 3 - 1 | Hardcourt | |
11:00 | ZWAANSHOEK 3 | - | DE LEIDSE HOUT 2 | 1 - 3 | | |
12:00 | ZEE EN DUIN 2 | - | HAZERSWOUDE 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | ZEE EN DUIN 2 | 3 - 1 | Gravel | |
12:30 | OEGSTGEEST 5 | - | MEERBURG 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:00 | HAZERSWOUDE 1 | - | ZWAANSHOEK 3 | 2 - 2 | | |
15:00 | DE GEVERS 5 | - | HOOGMADE 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | HOOGMADE 1 | - | MEERBURG 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | ZWAANSHOEK 3 | - | ZEE EN DUIN 2 | 1 - 3 | | |
12:00 | DE GEVERS 5 | - | OEGSTGEEST 5 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | HAZERSWOUDE 1 | - | DE LEIDSE HOUT 2 | 2 - 2 | | |
09:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | DE GEVERS 5 | 3 - 1 | Gravel | |
10:30 | ZEE EN DUIN 2 | - | HOOGMADE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
13:00 | MEERBURG 1 | - | ZWAANSHOEK 3 | 2 - 2 | Hardcourt | |
15:30 | OEGSTGEEST 5 | - | HAZERSWOUDE 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | DE LEIDSE HOUT 2 | - | OEGSTGEEST 5 | 4 - 0 | Gravel | |
10:30 | ZEE EN DUIN 2 | - | MEERBURG 1 | 4 - 0 | Gravel | |
10:30 | ZWAANSHOEK 3 | - | HOOGMADE 1 | 2 - 2 | | |
09:45 | HAZERSWOUDE 1 | - | DE GEVERS 5 | 4 - 0 | | |