Commissies

OLTC Open commissie (30plus@oltc.nl)

Dick de Groot (Voorzitter)
Irene Liem
Marie-Christine van der Veldt
Willemijn van Weeren  
Jac Wagemakers
Birgit Paumen
Margot Geusgens
Ben Veltman
Christina Heeringa
Bernard Schepers

50+ Commissie

Christiaan Offers
Doritha Meyer

Tennislessen

Tennisschool I'm Tennis

Pachters clubhuis (horeca@oltc.nl)

Jan Willem en Biedie Ravensbergen

Commissie wedstrijdtennis (cw@oltc.nl)

Karen Vermeer (voorzitter)
Yvonne Hoekstra
Karen Welter
Michiel Greidanus
Fons Hartman
Jenske Oostland
Stephan Wildeboer
Natalie Kruse
Lisanne Blom

Martijn van Dooren
Nathalie Metz (Tenniskids groen)

Jeugdcommissie (jeugdcommissie@oltc.nl)

Charlotte van Beuzekom (voorzitter)
Gaby van Breugel
Onno Guinau (I'M Tennis)
Bob Korstanje
Suzanne Poortman (secretaris)
Beau de Smit (WhozNext)
Laura Slootweg (WhozNext)
Laura Staal
Christine Seckel 
Dirxander Vat
Carolien Wolfs-Beijne

Tenniskids rood & oranje (worldtour@oltc.nl)
Carolien Wolfs-Beijne
Christine Seckel

WhoZnext (whoznext@oltc.nl)
Beau de Smit (coach)
Maike Ebbutt
Marit Hoeberechts
Jort van der Poel
Marla van Randwijk
Tobias Rumphorst
Laura Slootweg
Fabienne Speur
Bastiaan Bauman
Floor Sterkenburg
Casijn van Till
Josephine Verver
Floris van der Wilden

Jeugd Ranglijst Toernooi
Annick Buijsen

Kascommissie

Bart van Dooren (071-5190790)
Lia van Schayk            

Ledenadministratie (ledenadministratie@oltc.nl)

Yolanda Bauman

Onderhoudscommissie

Max van Berge Henegouwen
Marco van Berge Henegouwen
Ben Veltman

Onderlinge toernooi (senior) commissie (onderlinge@oltc.nl)

Ilja Romantschenko (voorzitter)
Bart Arbouw
Paul van Loe
Pim Fernig
Annemarie van Efferink
Anneke Nagel
Marianne Coopmans
Winnifred Swart Ranshuysen
René Kammenga
Yvonne Kammenga
Oscar Timmerman
Renee Voorzaat

Commissie JRT* Slam Open toernooi (jeugd)

Annick Buijsen

Whatsapp Tennis (zie deze pagina)

Lukas Teijema  (06-21819583)

Digitale nieuwsbrief

Bart Mellink

Communicatiecommissie (communicatie@oltc.nl)

Barbara Luigies
Saskia Baatenburg

Sponsorcommissie (spoco@oltc.nl) en Vrienden Van (vrienden@oltc.nl)

Laurens Radder, voorzitter
Jaap Pronk
Marlies Meeboer

Wintercommissie (winter@oltc.nl)

Marlies van Schooten
Kees Huisman
Kees Rumphorst

Commissie Groene Vingers

Marij Vaessen
Mimi Bouw
Pauline Choris
Joanne Burema
Monica van Dooren
Monique de Groot
Elly Beekhuis
Mariette Renckens
Marianne Veltman
Annelies Ottervanger

Website & Automatisering

Bart Mellink