Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 1
Dames Dubbel 3e klasse Team 7
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ROOMBURG 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 22 |
2 | NOORDWIJK 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 |
3 | OOSTHOUT 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 |
4 | DE BOEKHORST 3 | 7 | 1 | 4 | 2 | 13 |
5 | OEGSTGEEST 7 | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 |
6 | BLOEMENDAAL 2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 |
7 | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | 7 | 0 | 4 | 3 | 9 |
8 | KONTAKT 4 | 7 | 0 | 2 | 5 | 6 |
09:00 | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | - | DE BOEKHORST 3 | 2 - 2 | Gravel | |
10:30 | NOORDWIJK 1 | - | OOSTHOUT 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
15:30 | OEGSTGEEST 7 | - | KONTAKT 4 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | BLOEMENDAAL 2 | - | ROOMBURG 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:30 | DE BOEKHORST 3 | - | OEGSTGEEST 7 | 2 - 2 | Gravel | |
14:30 | KONTAKT 4 | - | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
16:00 | ROOMBURG 1 | - | NOORDWIJK 1 | 1 - 3 | Gravel | |
09:30 | OOSTHOUT 1 | - | BLOEMENDAAL 2 | 4 - 0 | | |
10:30 | NOORDWIJK 1 | - | KONTAKT 4 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | - | ROOMBURG 1 | 0 - 4 | Gravel | |
12:30 | OEGSTGEEST 7 | - | OOSTHOUT 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | BLOEMENDAAL 2 | - | DE BOEKHORST 3 | 2 - 2 | Gravel | |
13:30 | DE BOEKHORST 3 | - | NOORDWIJK 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
14:30 | KONTAKT 4 | - | BLOEMENDAAL 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
16:00 | ROOMBURG 1 | - | OEGSTGEEST 7 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | OOSTHOUT 1 | - | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | 4 - 0 | | |
09:00 | DE BOEKHORST 3 | - | KONTAKT 4 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | NOORDWIJK 1 | - | BLOEMENDAAL 2 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | - | OEGSTGEEST 7 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | OOSTHOUT 1 | - | ROOMBURG 1 | 1 - 3 | | |
09:00 | KONTAKT 4 | - | OOSTHOUT 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
12:30 | OEGSTGEEST 7 | - | NOORDWIJK 1 | 0 - 4 | Gravel | |
14:30 | ROOMBURG 1 | - | DE BOEKHORST 3 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | BLOEMENDAAL 2 | - | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | 3 - 1 | Gravel | |
14:30 | ROOMBURG 1 | - | KONTAKT 4 | 4 - 0 | Gravel | |
15:00 | DE VLIEGENDE HOLLANDER 1 | - | NOORDWIJK 1 | 2 - 2 | Gravel | |
15:30 | OEGSTGEEST 7 | - | BLOEMENDAAL 2 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | OOSTHOUT 1 | - | DE BOEKHORST 3 | 3 - 1 | | |