Competitie

april 2018

donderdag 5 april 2018
KNLTB voorjaar 55+ Leiden 2018 Heren dubbel 55+ Donderdag Middag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00OEGSTGEEST 1-NIEUWE SLOOT 12 - 6Gravel
vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00OEGSTGEEST 2-ROOMBURG 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OEGSTGEEST 4-OOSTHOUT 41 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OOSTHOUT 1-OEGSTGEEST 32 - 2
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00OEGSTGEEST 2-BADHOEVEDORP 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:30DE KIKKERS 1-OEGSTGEEST 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
20:00DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 11 - 3Roodzand Kunstgras
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 1-VVGA 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
09:00OEGSTGEEST 3-JOY JAAGPAD 93 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
09:00OEGSTGEEST 4-TEAN 53 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 1-DE MERENWIJK 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00OEGSTGEEST 2-KATWIJK 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
09:15DE RIJNKANTERS 3-OEGSTGEEST 86 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:30OEGSTGEEST 5-DE GEVERS 54 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00ZEE EN DUIN 2-OEGSTGEEST 54 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
12:00EINDENHOUT 3-OEGSTGEEST 12 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:00GROENEVEEN 3-OEGSTGEEST 43 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
12:30OEGSTGEEST 1-DE GEVERS 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:30OEGSTGEEST 4-DE VLIEGENDE HOLLANDER 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
14:00OEGSTGEEST 2-DE KIKKERS 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
14:00OEGSTGEEST 3-TEAN 51 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
14:00SIKKENS 1-OEGSTGEEST 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
14:00OEGSTGEEST 1-DE VLIEGENDE HOLLANDER 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
14:00SASSENHEIM 2-OEGSTGEEST 65 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
15:00DE VLIEGENDE HOLLANDER 2-OEGSTGEEST 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
15:30OEGSTGEEST 6-DE GEVERS 45 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
15:30OEGSTGEEST 2-TEAN 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
15:30OEGSTGEEST 7-KONTAKT 43 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 5Stand
15:30OEGSTGEEST 6-DE BOEKHORST 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:00DE GEVERS 6-OEGSTGEEST 43 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
09:00UNICUM 2-OEGSTGEEST 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:00TEHADO 1-OEGSTGEEST 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
13:00NIEUWE SLOOT 2-OEGSTGEEST 52 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30DE GEVERS 3-OEGSTGEEST 76 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
13:30DE GEVERS 3-OEGSTGEEST 72 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:30DE KIKKERS 2-OEGSTGEEST 31 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00DE MEER TENNIS 1-OEGSTGEEST 30 - 6Gravel
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
HILLEGOM 3-OEGSTGEEST 24 - 4
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
09:00DE MUNNIK 1-OEGSTGEEST 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:00OEGSTGEEST 1-SLOTERPLAS 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 2-STARTBAAN 32 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00HTV BERG EN DAL 5-OEGSTGEEST 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
09:30OEGSTGEEST 1-HILLEGOM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30OEGSTGEEST 2-GOOILAND 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HTV BERG EN DAL 2-OEGSTGEEST 42 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
10:00IDUNA 1-OEGSTGEEST 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:30OEGSTGEEST 1-BREUKELEN 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00HTV BERG EN DAL 1-OEGSTGEEST 22 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
12:00LEEUWENBERGH 3-OEGSTGEEST 51 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
12:00OEGSTGEEST 3-DE BOEKHORST 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
12:00OEGSTGEEST 2-DE RIJNKANTERS 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
14:00OEGSTGEEST 3-TEAN 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - Topklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-DE MUNNIK 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-JOY JAAGPAD 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
15:30OEGSTGEEST 3-LEEUWENBERGH 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
15:30OEGSTGEEST 3-HILLEGOM 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
09:30OEGSTGEEST 1-MEIJENHAGEN 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
12:00HOOFDDORP 1-OEGSTGEEST 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:30VLEUTEN DE MEERN 1-OEGSTGEEST 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
13:30DE AEMSTELBURGH 2-OEGSTGEEST 43 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30BLOEMENDAAL 2-OEGSTGEEST 45 - 1Gravel
maandag 9 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00ROOMBURG 1-OEGSTGEEST 11 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 1-DE BOEKHORST 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Maandag Avond (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TEHADO 1-OEGSTGEEST 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Maandag Avond (LEI) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00OEGSTGEEST 2-WOUBRUGGE 1Gravel
woensdag 11 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 2-OEGSTGEEST 10 - 4Gravel
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
16:30OVERBOS 1-OEGSTGEEST 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TER AAR 1-OEGSTGEEST 43 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OEGSTGEEST 3-VOORHOUT 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00OEGSTGEEST 1-TER AAR 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OEGSTGEEST 1-VALKENBURG ZH 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:30DE KIKKERS 2-OEGSTGEEST 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:30OVERBOS 1-OEGSTGEEST 21 - 3Kunstgras
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00STEVENSHOF 1-OEGSTGEEST 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 3-BADHOEVEDORP 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 4-ROOMBURG 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:00DE BOEKHORST 1-OEGSTGEEST 64 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:00OEGSTGEEST 1-SMASHING PINK 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
09:00OEGSTGEEST 7-AMSTELPARK 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
09:00OEGSTGEEST 6-DE KIKKERS 64 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 7Stand
09:00OEGSTGEEST 3-VIJFHUIZEN 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ROOMBURG 2-OEGSTGEEST 53 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 5Stand
10:00VAN NISPEN 1-OEGSTGEEST 64 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:30DE BOEKHORST 3-OEGSTGEEST 72 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
10:30BADHOEVEDORP 7-OEGSTGEEST 35 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00DE KIKKERS 6-OEGSTGEEST 41 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
12:00JOY JAAGPAD 10-OEGSTGEEST 33 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:30OEGSTGEEST 7-ARTESIA 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:30OEGSTGEEST 3-DE MUNNIK 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
13:00DEKKER TENNIS 1-OEGSTGEEST 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:30DE KIKKERS 2-OEGSTGEEST 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
13:30DE KIKKERS 8-OEGSTGEEST 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30DE MUNNIK 1-OEGSTGEEST 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
14:00OEGSTGEEST 1-BUITENVELDERT 44 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
14:00OEGSTGEEST 2-TEAN 63 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
14:00ABN-AMRO AMSTERDAM 1-OEGSTGEEST 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
14:00OEGSTGEEST 2-DE KIKKERS 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
14:00OEGSTGEEST 5-ZEE EN DUIN 56 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
14:00OEGSTGEEST 4-KONTAKT 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
15:30OEGSTGEEST 8-KATWIJK 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
15:30OEGSTGEEST 5-ZWAANSHOEK 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
09:00OEGSTGEEST 7-AMSTELPARK 70 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:00UNICUM 1-OEGSTGEEST 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
15:00KUDELSTAART 1-OEGSTGEEST 12 - 2Kunstgras
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
08:30OEGSTGEEST 1-DE KIKKERS 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
08:30OEGSTGEEST 1-BADHOEVEDORP 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
09:00TIE-BREAKERS 2-OEGSTGEEST 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:00ROOMBURG 1-OEGSTGEEST 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00HILLEGOM 2-OEGSTGEEST 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OUD WASSENAAR 2-OEGSTGEEST 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30OEGSTGEEST 2-LEEUWENBERGH 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
09:30OEGSTGEEST 1-IDUNA 47 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
10:30OEGSTGEEST 2-THOR DE BATAAF 64 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
11:30OEGSTGEEST 1-HILLEGOM 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
11:30OEGSTGEEST 4-DE MUNNIK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
12:00LEEUWENBERGH 3-OEGSTGEEST 33 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
14:00VLAARDINGEN 1-OEGSTGEEST 34 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00OEGSTGEEST 2-DOMSTAD 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
14:00NIEUWERKERK 2-OEGSTGEEST 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:30OEGSTGEEST 4-NOOTDORP 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
14:30OEGSTGEEST 4-BENNEBROEK 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
15:30OEGSTGEEST 4-FORESCATE 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
15:30OEGSTGEEST 5-DE DELFTSE HOUT 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
08:30BADHOEVEDORP 1-OEGSTGEEST 32 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00STARTBAAN 2-OEGSTGEEST 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:30ZWAANSHOEK 1-OEGSTGEEST 22 - 4
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
12:00STARTBAAN 4-OEGSTGEEST 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - Topklasse - Afdeling 1Stand
13:00DEM 1-OEGSTGEEST 12 - 4Roodzand Kunstgras
maandag 16 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 1-OOSTHOUT 12 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30HILLEGOM 1-OEGSTGEEST 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Maandag Avond (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00OEGSTGEEST 1-RIJPWETERING 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Maandag Avond (LEI) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ZOETERWOUDE 3-OEGSTGEEST 22 - 2Hardcourt
woensdag 18 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 1-ZOETERWOUDE 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HAZERSWOUDE 1-OEGSTGEEST 20 - 4
donderdag 19 april 2018
KNLTB voorjaar 55+ Leiden 2018 Heren dubbel 55+ Donderdag Middag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00LEIMUIDEN 1-OEGSTGEEST 12 - 6Gravel
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
16:00OEGSTGEEST 1-KATWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00OEGSTGEEST 2-VOORSCHOTEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OEGSTGEEST 4-TEHADO 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE GEVERS 1-OEGSTGEEST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00NOORDWIJK 2-OEGSTGEEST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00OEGSTGEEST 2-HAARLEMSCHE LTC 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:15NIEUWKOOP 2-OEGSTGEEST 1
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00OEGSTGEEST 2-DE ALGEMENE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 5-NIEUWE SLOOT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00ZUID-WEST 1-OEGSTGEEST 7Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00OEGSTGEEST 2-VOORSCHOTEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
09:00OEGSTGEEST 3-OVERBOS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 1-VAN NISPEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
09:15DE RIJNKANTERS 3-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:30HOOGMADE 1-OEGSTGEEST 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
10:00NIEUWKOOP 2-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
10:30OEGSTGEEST 4-HAARLEMSCHE LTC 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
11:00SIKKENS 1-OEGSTGEEST 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
12:00WOC 5-OEGSTGEEST 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:30OEGSTGEEST 7-OOSTHOUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:30OEGSTGEEST 6-GROENEVEEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30DE MUNNIK 1-OEGSTGEEST 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:30VOORHOUT 2-OEGSTGEEST 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-STARTBAAN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00VOORSCHOTEN 1-OEGSTGEEST 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
14:00ABN-AMRO AMSTERDAM 2-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
14:00OEGSTGEEST 3-BOTESA 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
14:00OEGSTGEEST 1-ROOMBURG 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
15:30OEGSTGEEST 6-UNICUM 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
15:30OEGSTGEEST 1-WOUBRUGGE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
15:30OEGSTGEEST 4-NOORDWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
15:30OEGSTGEEST 2-NOORDWIJK 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
10:00BENTHUIZEN 1-OEGSTGEEST 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:30UNICUM 4-OEGSTGEEST 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
11:00STARTBAAN 3-OEGSTGEEST 8Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 13Stand
12:00DE KEGEL 2-OEGSTGEEST 7Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
14:00BOTESA 2-OEGSTGEEST 2Gravel
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
09:00DE UITHOF 2-OEGSTGEEST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:00OEGSTGEEST 1-WOC 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OEGSTGEEST 2-TEAN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OOSTHOUT 1-OEGSTGEEST 4
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30QRAVEL 3-OEGSTGEEST 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
09:30OEGSTGEEST 1-DE KIKKERS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30OEGSTGEEST 2-WESTERVELD 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:30OEGSTGEEST 1-VLTV 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
10:30WW 2-OEGSTGEEST 2
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00DE AERONAUTEN 1-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:00ROOMBURG 2-OEGSTGEEST 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00WOC 3-OEGSTGEEST 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
12:00OEGSTGEEST 3-DE KIKKERS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
12:00OEGSTGEEST 2-VOORHOUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00SASSENHEIM 1-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
13:30STEVENSHOF 2-OEGSTGEEST 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
14:00OEGSTGEEST 3-TOEG-ROTTERDAM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - Topklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-KELTENWOUD 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
14:00OEGSTGEEST 1-ELTV 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
15:30OEGSTGEEST 3-QRAVEL 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
15:30OEGSTGEEST 3-ALL OUT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
09:30HAZERSWOUDE 1-OEGSTGEEST 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
11:00UITGEEST 1-OEGSTGEEST 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
12:30ZANDVOORT 1-OEGSTGEEST 4Gravel
maandag 23 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 45+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OEGSTGEEST 1-TEAN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Maandag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30DE RIJNKANTERS 1-OEGSTGEEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Maandag Avond (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00OEGSTGEEST 1-ZUID-WEST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Maandag Avond (LEI) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
20:15ZOETERWOUDE 2-OEGSTGEEST 2Hardcourt
woensdag 25 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00OEGSTGEEST 2-DE RIJNKANTERS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Ochtend (LEI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00NOORDWIJK 1-OEGSTGEEST 1Roodzand Kunstgras
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar 55+ Leiden 2018 Heren dubbel 55+ Donderdag Middag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00OVERBOS 1-OEGSTGEEST 1Kunstgras